Kursy Niemieckiego w Niemczech

niemieckiW roku 2016/2017 wszystkie szkoły językowe przynależne do Flamenco Sprachreisen  oferują następujące rodzaje kursów stacjonarnych w Niemczech:

Kurs języka niemieckiego – Kurs standardowy

5 dni w tygodniu, 4 jednostki po 45 – 55 minut. Kurs standardowy jest idealny dla wszystkich, którzy chcą również wykorzystać wyjazd jako formę urlopu. Kurs jest tak skonstruowany, że wiele czasu pozostaje na zajęcia własne. Poza tym języka nie uczy się tylko w szkole! W restauracjach, przy zwiedzaniu, na plaży, na zakupach – znajomość języka można wykorzystywać w praktyce gdzie tylko się da.

Kurs języka niemieckiego – Kurs intensywny

5 dni w tygodniu, 6 jednostek po 45 – 55 minut. Kurs intensywny nadaje się szczególnie dla tych z Państwa, którzy chcą się nauczyć języka w krótszym czasie i przy okazji wykorzystać możliwości urlopowe.

Kurs języka niemieckiego – „One-to-One”

Nasze szkoły oferują również zajęcia indywidualne. Program indywidualny będzie dostosowany do Państwa potrzeb. Mogą Państwo zdecydować się wyłącznie na kurs indywidualny bądź też na połączenie z zajęciami grupowymi. Jeśli chcą Państwo zajmować się jakąś określoną dziedziną, prosimy o poinformowanie nas o tym przy zapisywaniu się na kurs.

Kurs języka niemieckiego – Kurs intensywny lub kurs standardowy Plus

Oprócz kursu standardowego lub intensywnego kursanci mogą uczęszczać na dodatkowe zajęcia indywidualne (od 3 do 10-ciu tygodniowo). Ten typ kursu jest idealny dla osób zainteresowanych szybkimi postępami i skoncentrowanych na specjalistycznych dziedzinach językowych.

Teacher Training

Głównym celem kursu jest wspieranie nauczycieli języka niemieckiego poprzez odświeżanie i poszerzanie ich teoretycznych i dydaktycznych umiejętności językowych. Ważnym elementem tego kursu jest wymiana doświadczeń z kolegami po fachu jak również aktualizacja wiedzy socjologicznej, ekonomicznej, politycznej i kulturalnej.

Kurs języka niemieckiego – Specjalne dziedziny / Język biznesu

Fundamentem umożliwiającym odniesienie korzyści z tego specjalnego kursu jest średnio i wysoko zaawansowana znajomość języka, w miarę swobodna konwersacja, opanowanie najważniejszych reguł gramatycznych i czasów oraz średnio zaawansowane słownictwo.

Oferujemy:
– niemiecki w biznesie
– turystyka
– przygotowanie językowe studentów do wymiany międzyuczelnianej

Poza zajęciami w grupach, odbywają się dodatkowo indywidualne treningi obejmujące 5 do 10-ciu jednostek tygodniowo. Kursanci ćwiczą umiejętności z dziedziny języka mówionego w biznesie – tak jak: prezentacje, spotkania, negocjacje, telefonowanie. Oprócz tego ćwiczona jest pisemna komunikacja – tak jak: oficjalne pisma, listy, raporty, prezentacje i emaile.

This entry was posted in Kursy and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.