Kursy języków obcych na CD

cdBez znajomości języków obcych, w dzisiejszych czasach, ani rusz. Nauka języka obcego, podejmowana, poza zajęciami szkolnymi, czy studiami, poprzez różnego rodzaju kursy językowe organizowane przy uczelniach lub prywatnych szkołach językowych, jest efektywna i szybko może przynosić efekty. Problem powstaje jednak wtedy, gdy nie mamy czasu aby móc zapewnić sobie systematyczność w nauce. Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku pozostaje nauka w zaciszu domowym, poprzez gotowe kursy językowe.

Od 2018 w sieci można zakupić:

• kursy nauki angielskiego
  • angielski dla dzieci
  • kurs nauki języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego
  • oferujemy także na płytach CD kursy nauki czeskiego, duńskiego, norweskiego, niderlandzkiego, rosyjskiego, szwedzkiego
  • zupełną nowością są kursy multimedialne do nauki chińskiego oraz języka japońskiego.
  • w naszej ofercie także język polski dla obcokrajowców

Każdy z poziomów nauki, zawiera kilkanaście lekcji z dialogami, czytankami, ćwiczeniami i listą użytego słownictwa. Przedstawione słowa i wyrażenia zebraliśmy na końcu podręcznika. Jest to w formie dwujęzycznego słowniczka. Całość uzupełniona jest płytą CD-ROM z nagraniami mp3 dialogów, czytanek i słownictwa.

Dla osób, które szybko chcą opanować podstawowy zasób słów przygotowaliśmy expresowy tryb nauki, czyli rozmówki językowe. Powód pośpiechu może być związany np. z planowanym wyjazdem za granicę. Rozmówki dają szansę opanowania podstawowego zakresu wiedzy, potrzebnego do komunikowania się w obcym języku.

W ofercie sklepów internetowych są:

• 1 rozmówki angielskie
  • 2 rozmówki niemieckie
  • 3 rozmówki francuskie
  • 4 rozmówki hiszpańskie
  • 5 rozmówki włoskie
  • 6 rozmówki rosyjskie

Każdy z zestawów zawiera książkę w formacie kieszonkowym oraz płytę CD-ROM z programem komputerowym wspomagającym naukę, oraz nagraniami mp3. Układ książki gwarantuje szybki dostęp do szukanych potrzebnych w danym momencie informacji. Dołączona płyta CD-ROM umożliwia skuteczną naukę doskonałą nowatorsko opracowaną metodą.

This entry was posted in Materiały and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.