Dlaczego warto uczyć się niemieckiego z Flamenco Sprachreisen?

niemieckiFlamenco Sprachreisen jest połączeniem najbardziej renomowanych szkół nauki języka niemieckiego. Każda z nich znajduje się w atrakcyjnych miejscach o wysokim poziomie kulturalnym i szerokiej ofercie spędzenia czasu wolnego.
Szczególnie polecamy kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych.Umowa odbywa się bezpośrednio pomiędzy Państwem a wybraną szkoła językową. Tym sposobem odpadają wszelkie opłaty za pośrednictwo!

Uczciwe koszty i gwarancja ceny:
Wszystkie szkoły członków Flamenco Sprachreisen dają Państwu gwarancję ceny. Poprzez rezerwację na tej stronie, każda niemiecka szkoła językowa jest dostępna po oryginalnej cenie tej szkoły. Żadna ze szkół członkowskich nie oferuje kursów językowych po niższej cenie.

Szkoły językowe

Nasze szkoły językowe należą do najlepszych i najbardziej renomowanych w Niemczech. Wszystkie są zrzeszone w jednym lub więcej narodowych i międzynarodowych związków zawodowych. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasze szkoły oferowały szeroko wyspecjalizowany program, mogący zaspokoić najwyższe wymagania. We wszystkich szkołach zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, z których każdy posiada wyższe wykształcenie. Naturalnie każdy kurs od początku prowadzony jest po niemiecku. Metody nauki, takie jak dialog z podziałem na role oraz dyskusje są ważną częścią naszych kursów. Nowoczesne pomoce naukowe typu: kasety audio, filmy video, prasa, literatura i współczesna niemiecka muzyka są również integralną częścią nauki. Na zakończenie każdy kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu języka niemieckiego.

Kursy językowe

W przypadku wszystkich kursów języka niemieckiego ważne jest ustalenie poziomu znajomości języka. Dlatego też prosimy o umieszczenie na podaniu o kurs krótkiego, hasłowego opisu, jak długo i jak intensywnie uczyliście się Państwo języka niemieckiego, ewentualnie jakie macie doświadczenie w posługiwaniu się nim. Przed rozpoczęciem kursów przeprowadzamy testy i przydzielamy uczestników kursu do odpowiednich grup.

Kurs języka niemieckiego Poziom A: Dla osób początkujących od pierwszej lekcji konwersacja prowadzona jest w języku niemieckim. Nie trzeba się tego bać! Wprowadzenie do języka niemieckiego odbywa się w formie zabawowej. Pod koniec kursu uczestnicy są w stanie poradzić sobie w różnorodnych sytuacjach. Podstawowa struktura języka niemieckiego przyswajana jest intuicyjnie.

Kurs języka niemieckiego Poziom B: Podstawowe struktury językowe są utrwalane i poszerzane. Większego znaczenia nabiera też konwersacja. Na tym poziomie zostanie poszerzone słownictwo, ćwiczy się również umiejętność wysławiania się. Na zakończenie tego kursu zasób słownictwa pozwoli na rozumienie prostych tekstów z gazet i książek oraz prowadzenie dyskusji.

Kurs języka niemieckiego Poziom C: Na tym poziomie utrwalana i poszerzana jest zaawansowana gramatyka. Poznają Państwo również rozmaite poziomy języka niemieckiego (język pisany, nieoficjalny, fachowy).

Kurs języka niemieckiego Poziom D: Gratulujemy Państwu, jeżeli osiągnęliście już tak wysoki poziom! Kurs ten koryguje te błędy, które jeszcze się Państwu zdarzają, oraz słabe punkty w gramatyce i konwersacji. Naszym celem jest osiągnięcie przez Państwa perfekcyjnej znajomości języka niemieckiego niezbędnego dla opiekunek osób starszych.

Zasadniczo każda z naszych szkół stosuje powyższy schemat poziomów. Zwykle powstają jeszcze podgrupy, aby umożliwić zrównanie poziomu wszystkich członków danej grupy.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie prywatne (u rodzin)
Niezależnie od wieku kursanta ten sposób zakwaterowania daje świetną możliwość uczestniczenia w życiu codziennym gospodarzy oraz pozwala na dodatkowe ćwiczenie języka. Nasze szkoły językowe współpracują od wielu lat z tymi samymi rodzinami. Gospodarzami mogą być osoby żyjące w pojedynkę lub bezdzietne małżeństwa, czasem dzieci uczęszczają jeszcze do szkoły albo już studiują. Każdy kursant ma oczywiście do dyspozycji własny klucz i poza uzgodnionymi porami posiłków, może przychodzić i wychodzić o dowolnych porach. Zwykle właśnie z tego typu zakwaterowania odnosi się największe korzyści z nauki języka.

Apartamenty
Przy tej opcji będą Państwo mieszkać w jednym mieszkaniu zwykle z 3-4 kursantami różnej narodowościach. Współużytkuje się kuchnię, salon, łazienkę i toaletę. Większość mieszkań posiada po 2 łazienki, 2 toalety, pralkę i telewizor. Zazwyczaj pościel jest na miejscu. Opcja ta zapewnia Państwu pełną niezależność. Ponadto jest to zwykle najtańsza alternatywa.

Rezydencja studencka
W takiej rezydencji mieszkają kursanci różnych narodowości w swobodnej atmosferze i „zawsze cos się dzieje”. Rezydencja studencka to nadzwyczaj komunikatywna i cenna forma zakwaterowania. Rezydencje posiadają pokoje jedno- lub dwuosobowe, pokój telewizyjny, pralnię itp. Do wyboru są dwa, lub trzy posiłki dziennie (w tym śniadanie).

Hostel lub Hotel
Do wyboru są również hostele, lub hotele (2, 3, 4 gwiazdkowe).

Przyjazd i powrót
Cena przyjazdu na miejsce odbywania się kursu języka niemieckiego oraz powrotu nie są zawarte w podanych cenach. Informacje dotyczące podróży, adresy szkół i gospodarzy, plany miejscowości i przydatne porady dotyczące wyjazdu przyślemy Państwu pocztą lub pocztą elektroniczną wraz z dokumentami wyjazdu.

Serwis dowożenia kursantów
Wszystkie nasze szkoły językowe oferują przewożenie kursantów z lotniska do szkoły (za dodatkowa opłatą). Zazwyczaj jednak zaoszczędzisz jeśli skorzystasz ze środków komunikacji publicznej lub taksówki. Informacje dotyczące dojazdu do szkoły językowej dostaną Państwo od nas.

This entry was posted in Kursy and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.